Asansör Montaj

AHD Asansör, asansör montajı ve asansör revizyonu, Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör yedek parçaları satışı, 7/24 servis hizmeti, asansör motor ve diğer ekipmanları satışı montejı ve uygulaması konularında müşterilerine Ataşehir' de hizmet sunmaktadır.

AHD Asansör, tesisinizde maksimum verimlilik ve uzun ömürlülikle çalışacak asansör ve asansör sistemleri, uluslarası ve ulusal standartlar doğrultusunda ve kaliteli malzeme kaliteli işçilik ilkesi ile tasarlar ve montajını yapar.

Anahtar teslimi projeler üreten firmamız, yapılan sözleşme doğrultusunda zamanında iş teslimi ve beklenilerin tam olarak karşılandığı Asansör Montaj ve tasarım projeleri üretmektedir.

Asansör montajı iş akış planı firmamızda aşağıdaki şekilde işler; Anlaşma yapıldıktan sonra projeler çizilir ve ilk etapta ray kapı montajı yapılır. Makine dairesi inşaat işleri bitirilmişse makine motor montajı da yapılabilir. Bu işlemler bittikten sonra kaba inşaat ve tadilat işlerinin yapılması için montaja ara verilir. Kapı kenar tadilatları ve sahanlık döşemeleri bittikten sonra ince işler dediğimiz kabin tablo tesisat ve işlemlere devam edilir. Son olarakta sistemin testi yapılıp teslim edilir