Hakımızda

AHD Asansör

AHD Asansör, Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör etiketlendirme, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör montajı ve asansör revizyonu, asansör yedek parçaları satışı, 7/24 servis hizmeti, asansör motor ve diğer ekipmanları satışı montajı ve uygulaması konularında müşterilerine Ateşehir'de hizmet sunmaktadır.

Konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim ve imalat alt yapısı, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen Asansör yedek parça üreticilerinin garantili ürünleri, toplam kalite yönetimi anlayışına sahip ürün ve hizmet modeli ile AHD Asansör koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Zamanını ve mali bütçesini sürekli gelişmeye ayıran AHD Asansör, asansörde güvenli, kaliteli, ekonomik çözümleri ile sektörde adından sıkça bahsedilen kuruluşlardan biridir. Siz değerli müşterilerimizi bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. A kalite hizmeti size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. AHD Asansör diyerek asansör çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz.

Vizyon

Müşteriler, hissedarlar, çalışanlar, çözüm ortakları sektör için sürekli değer üreterek, asansör sektöründe, önde gelen firmalardan biri olmak.

Misyon

Modern yaşamın getirdiği yapı içi ulaşım gereksinimleri karşılamak için; Nitelikli iş gücü yetiştirerek, güncel standartlara uygun ve kaliteli, müşterinin ve projenin gereksinimlerini kesin bir şekilde karşılayacak, asansörler tesis etmek. İnşaat sektörü ve son kullanıcıların hizmetine sunmak. Dürüstlüğün ve müşteri odaklılığın temel alındığı üstün nitelikli hizmet süreçleri yaratarak; insanların güvenli ve kesintisiz bir şekilde, asansör kullanmalarını sağlamak.

7/24 Servis

7 gün 24 saat asansör servis arıza bakım...

Uzman Ekip

Konusunda uzman teknik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Keşif

Ücretsiz Keşif hizmetlerimiz için bize ulaşın.

Uygun Ödeme

Uygun ödeme seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Asansör Servis, Asansör Periyodik Bakım, Asansör Bakım Onarım, Asansör Revizyon Yenileme, Asansör Montaj, Projelendirme Ruhsat, 7/24 Asansör Arıza Servis, Ücretsiz Keşif, Asansör Ekipmanları, Asansör Motor ve Ekipmanları, Asansör Kumanda Panosu, Asansör Kontrol Kartları, Asansör Kat Kabin Kapıları, Asansör Kabinleri, Asansör Konsolları, Asansör Buton Butonyeri, Asansörler Rayları