Asansör Bakım

AHD Asansör, Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör montajı ve asansör revizyonu, asansör yedek parçaları satışı, 7/24 servis hizmeti, asansör motor ve diğer ekipmanları satışı montejı ve uygulaması konularında müşterilerine Ataşehir' de hizmet sunmaktadır.

AHD Asansör, tesisini tamamladığı ve bakım hizmeti verdiği asansör ve yürüyen merdivenlerinizin periyodik bakımını yaparak 7gün 24 saat arıza ve kurtarma hizmeti vermektedir.

Firmamız, İstanbul Merkez olmak üzere, Ataşehir, kocaeli, kurtköy, pendik, çayırova, adapazarı vb merkezlerde bakım,arıza ve servis ekipleriyle; hızlı ve kaliteli servis anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ve konusunda uzman personeliyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tesislerinizde kurulu Asansörlerinizin aylık periyodik bakımları 95/16 AT Asansör Yönetmeliği ve EN 81-1/2 - EN 13015 standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Periyodik Bakımlarınız belirlenen gün ve saatte uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bakım Onarım hizmetimiz; her tür danışmanlık, tamir, onarım, yedek parça, revizyon ve bakım-arıza hizmetlerini kapsamaktadır. Bakım sözleşmesi ile sorumluluğumuz altında bulunan tüm asansörler, en verimli ve en uzun kullanım ömrünü sağlayabilmek için düzenli olarak tarafımızca incelenmekte ve gerekli müdahaleler personelimiz tarafından yapılmaktadır.